Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 maja 2024 r., imieniny Bogusławy, TeodozjiCzy faktycznie istnieją kredyty dla zadłużonych?

(Zam: 14.09.2023 r., godz. 20.53)

Różne sytuacje w życiu sprawiają, że chcąc nie chcąc trafisz na „czarną listę” dłużników. Oznacza to najpewniej, że w Twoim życiu pojawiły się przeciwności, które spowodowały, że z jakichś względów nie udało Ci się w terminie spłacić np. raty kredytu. W wielu przypadkach przekreśla to Twoje szanse na uzyskanie finansowania z banku. Jak rozwiązać ten problem?

Na rynku dostępne są rozwiązania takie jak np. pożyczki z komornikiem. Dzięki nim masz szansę pozyskać finansowanie na spłatę zobowiązań lub dokończenie swoich planów. Jest to bardzo przydatne wsparcie, zwłaszcza gdy sytuacja sporna doprowadziła Cię na drogę sądową. Pamiętaj, nie jesteś sam. W obecnych czasach problemy z płatnościami dotykają sporą grupę osób. Wiedz, że mimo przeciwności losu masz szansę na wyprostowanie swoich spraw i realizację założonych celów.

Czym jest kredyt dla zadłużonych?


Zacznijmy od odpowiedzi na tytułowe pytanie. Tak, istnieją kredyty dla zadłużonych. Jest to rozwiązanie dostępne dla klientów borykających się z opóźnieniami w spłacie kredytów i pożyczek. Produkty dostępne są dla osób, u których zobowiązanie nie przekracza 30 lub kilkudziesięciu dni. Limity zależne są od instytucji, która udziela finansowania.

Osoby bardzo zadłużone nie zawsze mogą uzyskać kredyt w banku dla zadłużonych. Co zrobić w takiej sytuacji? Z pomocą przychodzą pożyczki bez BIK i KRD.


Czym są pożyczki bez BIK i KRD?


Biuro Informacji Kredytowej i Krajowy Rejestr Dłużników to specjalne bazy, które gromadzą informacje o osobach mających zobowiązania kredytowe lub pożyczkowe. Poza tym znajdują się w nich informacje na temat historii kredytowej i ewentualnych opóźnieniach w spłacie. Dla banków są to jedne z podstawowych informacji, które wpływają na przydzielenie finansowania lub odmowę.

Pożyczki bez BIK i KRD to produkty pozabankowe, oferowane przez dedykowane firmy, które nie prowadzą analizy zdolności kredytowej, a także nie weryfikują historii kredytowej danego klienta. Umożliwia to uzyskanie pieniędzy nawet w przypadku, gdy masz zadłużenia w spłacie.

Często to jedyne dostępne rozwiązanie, które umożliwia pokrycie bieżących wydatków lub pilnych zobowiązań. Dlatego pożyczki bez BIK i KRD cieszą się dużą popularnością, szczególnie w sytuacjach awaryjnych, gdy potrzebujesz od kilku do kilkunastu tysięcy złotych.

Przeczytaj również: Pożyczka dla zadłużonych.


Pożyczki z komornikiem, bez BIK i KRD, czyli jak poradzić sobie w trudnych czasach


Sytuacje losowe jak np. zwolnienie z pracy czy brak wypłaty środków z ubezpieczenia po wypadku mogą namieszać w finansach osobistych. Wystarczy chwila, aby oszczędności stopniały na rzecz codziennych wydatków. Zdarza się, że niektórym osobom w takich okolicznościach trudno się pozbierać. Znalezienie nowej pracy może zająć chwilę, a do tego czasu trzeba poradzić sobie z bieżącymi wydatkami. Co zrobić z bieżącymi zobowiązaniami?

Jeśli udało Ci się znaleźć nową pracę, ale do wypłaty musisz uregulować jakieś zobowiązania, to pożyczka może pomóc Ci stanąć na nogi. Gdy już pozbędziesz się najpilniejszych długów, możesz odetchnąć. Zaraz po tym, gdy wpłynie wynagrodzenie, będzie Cię stać na opłacenie rat, a Twoje domowe finanse wrócą do normalności. Potraktuj pożyczkę, jako narzędzie, które ułatwi Ci wyjście z trudnej sytuacji. W ten sposób zapanujesz nad długami i ustabilizujesz budżet domowy.

Materiał zewnętrzny

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta