Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 22 maja 2024 r., imieniny Heleny, JuliiCzym kierować się przy wyborze wózka dla dzieci?

(Zam: 31.08.2023 r., godz. 21.59)

Wózek dziecięcy to jeden z podstawowych zakupów tworzących wyprawkę dla malucha. Wybranie odpowiedniego modelu to jak decyzja o kupnie samochodu – również istotne jest tutaj bezpieczne i wygodne podróżowanie. Równocześnie każdy rodzic chciałby, by wózek posłużył dziecku od pierwszych chwil życia aż do czasu pewnego, samodzielnego chodzenia. Czy to możliwe? Owszem, jeśli zdecydujesz się na Babyzen YOYO – kompaktowy wózek, który zmienia się wraz z dzieckiem. Poznaj szczegóły na jego temat.

Babyzen YOYO – kompaktowy wózek, który zmienia się wraz z dzieckiem:


- Odkryj wózek wielofunkcyjny, czyli połączenie gondoli i spacerówki w jednym
- Poznaj parametry, które warto mieć na uwadze przy zakupie wózka
- Dowiedz się, jakie praktyczne i wygodne udogodnienia są dostępne w nowoczesnych wózkach

Gondola i spacerówka osobno, a może wózek wielofunkcyjny?


O tym, że dzieci szybko rosną, nie trzeba nikogo przekonywać. Świadczą o tym ubrania, które nieomal z dnia na dzień przestają pasować. Maluch wyrasta także z akcesoriów, które towarzyszą mu na co dzień, w tym również z wózka. A gdyby tak połączyć cechy gondoli i spacerówki w jeden wózek wielofunkcyjny?
Czy jest możliwe, żeby wózek posłużył dziecku od pierwszych dni życia aż do wieku przedszkolnego i dostosowywał się do stylu życia, a nie odwrotnie? To opis, do którego pasuje Babyzen YOYO – kompaktowy wózek, który zmienia się wraz z dzieckiem, czyli lekki, funkcjonalny wózek dla malucha.
Babyzen YOYO – kompaktowy wózek, który zmienia się wraz z dzieckiem to w kilku słowach:
- lekki składany wózek, który sprawdzi się w mieszkaniach, w których brakuje miejsca na duży wózek
- łatwa konstrukcja, która pozwoli Ci złożyć wózek jedną ręką,
- wózek, który sprawdzi się w podróży, zarówno samochodem, samolotem, jak i pociągiem. Babyzen YOYO – kompaktowy wózek, który zmienia się wraz z dzieckiem, zmieści się w luku bagażowym i w przejściu między fotelami,
- wózek dla rodzin wielodzietnych – można połączyć go w różnych konfiguracjach, np. dla bliźniąt, czy doczepić opcję podnóżka z siedziskiem dla starszaka,
- wózek, który będzie towarzyszył dziecku od narodzin – początkowo jako wózek dla noworodka, a następnie jako lekka spacerówka, gdy dziecko będzie mogło podróżować już w pozycji siedzącej.

Na jakie parametry wózka warto zwrócić uwagę przy zakupie?


Odpowiedni wózek dla dziecka powinien być nie tylko estetyczny i odpowiadać pod względem designu, ale przede wszystkim spełniać określone parametry. Czy wiesz, na jakie cechy wózka szczególnie warto zwrócić uwagę?
- Bezpieczeństwo – to podstawowa cecha wózków dziecięcych. Warto sprawdzić, czy wybrany model jest stabilny i wyposażony jest w wymagane prawem certyfikaty.
- Jakość prowadzenia – pod tym pojęciem kryją się odpowiednie koła i łożyskowanie kół, amortyzacja pozwalająca pewnie prowadzić wózek na nierównościach czy wygodna rączka do prowadzenia.
- Wygoda dziecka – w tym punkcie warto wspomnieć o materiałach, z których wykonany jest wózek, to, czy z łatwością można zapiąć dziecko i czy możliwe jest również regulowanie oparcia.
- Gabaryty wózka – waga ma szczególne znaczenie wtedy, gdy zamierzasz regularnie wnosić go po schodach.
- Składanie wózka – czy zmieści się w standardowym bagażniku samochodowym i czy bez trudu można z nim podróżować np. samolotem? To istotne dla osób często podróżujących.
- Dodatkowe funkcje – liczy się także to, czy wózek można doposażyć w praktyczne akcesoria takie jak moskitiera, folia przeciwdeszczowa oraz dedykowana torba do wózka.

Praktyczne i wygodne udogodnienia w nowoczesnych wózkach


Nowoczesne wózki dla dzieci są projektowane w taki sposób, by zapewniać maluchowi komfort i równocześnie oferować funkcjonalność dla rodziców. Oto udogodnienia, które można znaleźć w nowoczesnych wózkach:
- regulowana pozycja siedzenia – w ten sposób można dostosować kąt nachylenia,
- wzmocnione pasy bezpieczeństwa, które zapewniają lepsze wsparcie w trakcie podróży,
- regulowana rączka – to udogodnienie, które docenią rodzice maluchów. Regulowana rączka pozwala dopasować ją do wzrostu rodzica i w ten sposób wygodniej prowadzić wózek,
- odblaski boczne na kołach – opcja, która zwiększa bezpieczeństwo na mniej oświetlonych drogach,
- impregnowana tkanina zewnętrzna – szczególnie przydatne udogodnienie w trakcie słoty. Materiał, który łatwo się zmywa, bez trudu można utrzymać w czystości,
- budka ze wbudowanym filtrem UV – w ten sposób dziecko może być lepiej chronione przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych,
- duży kosz na zakupy łatwy w użytkowaniu – by spacer z dzieckiem połączyć z mniejszymi lub większymi zakupami.
Artykuł sponsorowany

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta