Bug towarzysko

(Zam: 28.11.2021 r., godz. 20.53)

W sobotę 27 listopada Bug Wyszków rozegrał mecz sparingowy z Talentem Warszawa. Gospodarze wygrali spotkanie wynikiem 3:2.

Tydzień po zakończeniu rozgrywek ligowych wyszkowianie rozegrali ostatni mecz w tym roku kalendarzowym. Sparingowe starcie z Talentem Warszawa, liderem A-klasy na półmetku rozgrywek, można uznać za rozpoczęcie zimowego okresu przygotowawczego do drugiej części sezonu. Mecz został rozegrany w trudnych warunkach – na boisku WOSiR zalegał śnieg. Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze. W 8. minucie gola otwierającego wynik zdobył Łukasz Damętko. Rywale wyrównali po pół godzinie gry. Do przerwy utrzymał się remis. W pierwszym kwadransie drugiej odsłony wyszkowianie zadali rywalom dwa ciosy. Najpierw ładną bramkę z linii pola karnego dobył Jakub Rejnuś. Następnie na 3:1 podwyższył Robert Nogaj, który skutecznie egzekwował rzut karny podyktowany po faulu na Przemysławie Nasiadko. Rywale zdobyli kontaktową bramkę w 83. minucie i cały czas napierali, jednak wyszkowianie obronili zwycięstwo.

Bug Wyszków – Talent Warszawa 3:2 (1:1)

Bug: J. Imiołek (46. F. Augustyniak) – R. Nogaj, M. Maciak, P. Wojtkowski – Ł. Damętko, W. Podolski, P. Okular, B. Ciach, P. Połodziuk – J. Rejnuś, J. Kopiejewski. Po przerwie zagrali również: I. Świderek, K. Skrodzki, P. Nasiadka.