Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 30 września 2023 r., imieniny Hieronima, WeryWyszkowianie mistrzami Polski

(Zam: 27.04.2021 r., godz. 09.14)

24 i 25 kwietnia w hali sportowej w Łochowie zostały rozegrane finały Mistrzostw Polski Juniorów Starszych w Unihokeju. W finale po zaciętej 
i emocjonującej walce, dogrywce i złotej bramce (8:7) zwyciężyła drużyna Olimpii Łochów, której barwy reprezentują nasi mieszkańcy Jakub Skoczeń i Bartosz Chawłowski.

Samo zwycięstwo jest oczywiście wielkim sukcesem, ale jeszcze bardziej cieszy fakt, że w finale Olimpia pokonała najgroźniejszego i najbardziej utytułowanego rywala w Polsce, czyli klub UKS Bańkówka Zielonka.
Jakub i Bartosz to absolwenci Szkoły Podstawowej nr. 1 w Wyszkowie. 
To właśnie tam pod okiem nauczyciela wychowania fizycznego Łukasza Sienkiewicza odnosili swoje pierwsze, znaczące sukcesy (dwukrotni medaliści mistrzostw Mazowsza). Obecnie trenerami Jakuba i Bartosza są Sebastian Sternicki i Grzegorz Marszał, obaj to zawodnicy seniorskiej drużyny Olimpii Łochów, a Sebastian aktualnie jest reprezentantem Polski w unihokeju.
Zapewne to nie koniec sukcesów naszych reprezentantów, bowiem już 8-9 maja zostaną rozegrane kolejne Mistrzostwa Polski w Unihokeju z udziałem Kuby i Bartka, lecz teraz w ich docelowej kategorii Junior Młodszy.
Org.
Komentarze

G
Dodane przez M, w dniu 28.04.2021 r., godz. 16.44
Super, Brawa dla zawodnika Jakuba S.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta