Dziś jest 01 maja 2024 r., imieniny Anieli, Jeremiego

Bug rozbił Polonię

(Zam: 19.10.2020 r., godz. 09.31)

Bug Wyszków nie zwalnia tempa. W sobotę 17 października wyszkowianie odnieśli swoje jedenaste zwycięstwo w rozgrywkach ligi okręgowej w tym sezonie. Wygrana 5:1 z Polonią II Warszawa pozwoliła drużynie trenera Ogrodzińskiego utrzymać fotel lidera tabeli.

Spotkanie zostało rozegrane w Wyszkowie. Faworytem meczu byli gospodarze, jednak do przerwy ich zwycięstwo nie było sprawą oczywistą. Niżej notowane „Czarne Koszule” stwarzały Bugowi dużo problemów. Wyszkowianie wyszli co prawda na prowadzenie po 20. minutach gry, gdy nieporozumienie gości wykorzystał Szymon Rudnik. Po chwili było już jednak 1:1 i taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. W drugiej Bug przejął inicjatywę. Gospodarze udokumentowali swoją dominację czterema bramkami autorstwa Krzysztofa Maciaka, Mateusza Maciaka i Jakub Rejnusia (dwa trafienia). Rywale dwukrotnie zagrozili bramce Laskowskiego.

Bug Wyszków – Polonia II Warszawa 5:1 (1:1)

Bug: N. Laskowski – Sz. Rudnik, M. Maciak, R. Nogaj, Sz. Skoczeń (89. M. Rytelewski) – Ł. Damętko (84. P. Komosa), P. Wojtkowski, K. Maciak, P. Połodziuk (79. K. Chimkowski) – J. Rejnuś (87. M. Rogulski), P. Nasiadka (68. M. Czabaj).

W 14. kolejce Bug zmierzy się na wyjeździe ze Startem Otwock (siódme miejsce w tabeli). Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 24 października.

1. Bug Wyszków 35 45-8
2. Sokół Serock 32 46-17
3. Wicher Kobyłka 29 36-18