Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 07 kwietnia 2020 r., imieniny Donata, Rufina

Nowoczesny salonik prasowy w centrum miasta

(Zam: 15.11.2019 r., godz. 08.47)

Przy ulicy Sowińskiego 63 w Wyszkowie ponownie funkcjonuje salonik prasowy RUCH S.A. Przerwa w działalności spowodowana była wymianą kiosku. Nowy punkt to pierwszy salonik prasowy RUCH S.A. zrealizowany w nowym formacie wizualnym i przestrzennym, który umożliwia sprzedaż nowych produktów asortymentu detalicznego i gastronomicznego przy jednoczesnym zapewnieniu szerokiego dostępu do prasy i sprawdzonych usług RUCH S.A.

W dzień otwarcia saloniku prasowego RUCH na klientów czekało wiele promocji, jak m.in. pączki dla pierwszych 300 klientów. Do końca miesiąca aromatyczna kawa kosztować będzie 2,99 zł, a za Paczkę w RUCH-u klienci zapłacą mniej, bowiem obowiązuje specjalna cena promocyjna.
Nowy format saloniku prasowego w Wyszkowie to m.in. efekt współpracy RUCH S.A. z Urzędem Miejskim w Wyszkowie. Wymagania dotyczące ładu przestrzennego gminy pozwoliły na wdrożenie nowej – przystającej do wymagań gminy – bryły saloniku prasowego. Poza efektem estetycznym (ładniejszy punkt) klienci zyskali dostęp do większej ilości produktów i usług RUCH-u, które dotąd nie były dostępne w tym punkcie, ze względu na ograniczenia poprzedniego formatu sprzedaży.
W ofercie nowego saloniku prasowego RUCH w Wyszkowie są hot-dogi, zapiekanki, kanapki, drożdżówki, pączki oraz gorące napoje, takie jak aromatyczna kawa, herbata czy czekolada. W nowym formacie saloniku prasowego RUCH znaleźć można artykuły spożywcze (zimne napoje, słodycze, słone przekąski), artykuły tytoniowe oraz akcesoria do palenia, szereg produktów kosmetycznych, leki i artykuły szkolno-biurowe. Punkt RUCH-u w Wyszkowie to także mini centrum usług, w którym można nadać i odebrać przesyłkę (Paczka w RUCH-u), zarejestrować startery telekomunikacyjne, zrealizować przelewy, opłacić rachunki oraz wypłacić gotówkę za pomocą usługi Cash Back.
RUCH to przede wszystkim szeroka oferta prasowa. W wyszkowskim saloniku na klientów czeka ponad 1 000 tytułów prasowych, od dzienników przez magazyny, wydania kolekcjonerskie, książki po prasę lokalną. W każdy wtorek na regałach prasowych saloniku prasowego w Wyszkowie nie zabraknie aktualnego wydania „Wyszkowiaka”.
Org.


Komentarze

ola
Dodane przez Anonim, w dniu 17.11.2019 r., godz. 18.55
dobry pomysł
Dodane przez Zośka, w dniu 18.11.2019 r., godz. 23.01
Super sprawa, takich fajnych punktów brakuje.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl