Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 09 lipca 2020 r., imieniny Weroniki, Zenona

Dzieci apelują o czyste powietrze

(Zam: 15.10.2019 r., godz. 12.35)

Wyszkowskie przedszkolaki zebrały się we wtorek na placu Miejskim, by zwrócić uwagę na problem smogu. Przeszły z transparentami, wykrzykując hasła, które mają zachęcić nas wszystkich do dbania o środowisko.

Koordynatorem akcji jest Przedszkole nr 9 w Wyszkowie. Dzieci niosły transparenty i tabliczki z hasłami m.in. „O powietrze czyste dbamy, bo chęć na długie życie mamy”, „Stop smog”, „Lubisz dzieci, nie pal śmieci”, „Czyste powietrze!”, „Dbajmy o czyste powietrze”, „Nie pal śmieci, nie truj dzieci”, „Czyste powietrze w naszych rękach”. Happening był jednym z wielu działań, w ramach których wychowawcy chcą uczyć najmłodsze pokolenie troski o środowisko.
J.P.


Komentarze

Dodane przez Anonim, w dniu 15.10.2019 r., godz. 13.12
Drogie pociechy macie "Dojrzałą" racje o ochronę środowiska ale porozmawiajcie ze swoimi rodzicami lub dziadkami czym palą w piecach i jakich piecach? pozdrawiam Was bardzo
Smog?
Dodane przez Ghhh, w dniu 15.10.2019 r., godz. 16.46
Wystarczy żeby gmina egzekwowała zapisy miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego. Przykładowo na jednym z nowych osiedli jest zapis w planie że można ogrzewać domy tylko ze źródeł ekologicznych: gaz, prąd itd. Każdy kto budował dom dostał pozwolenie na użytkowanie pod takim warunkiem. Tymczasem w co drugim nowym, eleganckim domku zainstalowany jest kopciuch do ogrzewania węglem. Jeśli ruski węgiel jest ekolo

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl