Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 25 maja 2022 r., imieniny Magdaleny, UrbanaMostówka zdobyła puchar

Ikona
(Zam: 28.06.2011 r., godz. 11.38)

IX Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Zabrodzie odbył się 26 czerwca na terenie Szkoły Podstawowej w Kicinach. Pierwsze miejsce i główną nagrodę zdobyła drużyna z Mostówki.

Rozgrywki toczyły się już od rana, oficjalne rozpoczęcie miało miejsce o godz. 13.00. Organizatorzy – gmina Zabrodzie i Lokalna Grupa Działania „Równina Wołomińska” – zapewnili przybyłym na imprezę wiele atrakcji, konkursów rodzinnych, stoiska gastronomiczne, najmłodsi mogli bawić się na zabawkach lunaparkowych, malować buzie. W turnieju brało udział jedenaście drużyn z poszczególnych sołectw, w których mogli grali zarówno uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, jak i osoby dorosłe. Rozgrywki nadzorował i sędziował Piotr Nida, nauczyciel wychowania fizycznego z Zespołu Szkół w Zabrodziu. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Mostówki, drugie – Obrębu, trzecie –Zabrodzia, czwarte miejsce zdobyli zawodnicy z Dębinek. Wszystkie drużyny otrzymały piłki, zwycięska odebrała z rąk wójta puchar, dodatkową nagrodą było 800 zł. Za zajęcie drugiego miejsca przewidziano nagrodę w wysokości 600 zł, trzeciego – 400 zł. Pieniądze te mają być przeznaczone na zakup sprzętu sportowego. Miłym akcentem, kończącym turniej, była zabawa taneczna.

E.E.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl