Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 21 stycznia 2021 r., imieniny Agnieszki, Jarosława

Zaśpiewają świątecznie

(Zam: 25.11.2020 r., godz. 12.32)

Podopieczni przedszkoli i uczniowie szkół podstawowych już teraz mogą przygotowywać repertuar i aranżacje. Gminne Centrum Informacji w Długosiodle zaprasza do udziału w przeglądzie kolęd i pastorałek.To będzie XXI edycja gminnego konkursu, wyjątkowa o tyle, że z powodu epidemii odbędzie się w formie online. Wykonawcy będą oceniani w kategoriach: przedszkola, klasy 0-II, klasy III-V, klasy VI-VIII. Mogą występować solo, w duecie, w zespole. Dopuszczalne jest zaprezentowanie tylko jednego utworu. Uczestnicy będą oceniani pod względem sposobu wykonania, doboru repertuaru (odpowiedni do wieku i możliwości), oryginalności utworu, ogólnego wyrażenia artystycznego, aranżacji. Zgłoszenia uczestników należy dokonać do 6 grudnia. Kartę zgłoszenia należy wysłać na adres gciksir@dlugosiodlo.pl. Filmy z nagraniami wykonawców dostarczane organizatorowi (do 13 grudnia) muszą być w formacie mp4 bez obróbki studyjnej.
Nagrania oceni jury powołane przez organizatora. W każdej kategorii zostaną przyznane 3 nagrody i ewentualnie dodatkowe wyróżnienia. Zwycięskie nagrania zostaną opublikowane na stronie www.dlugosiodlo.pl i profilu Facebook Gminnego Centrum Informacji.
J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl