Michał Hryszkiewicz Mistrzem Powiatu w Szachach

(Zam: 23.11.2017 r., godz. 15.10)

W sobotę 11 listopada w Zespole Szkół nr 1 w Wyszkowie rozegrano VII Mistrzostwa Powiatu Wyszkowskiego w Szachach. Zwyciężył jeden z faworytów – Michał Hryszkiewicz.

Turniej szachowy był jednym z elementów uczczenia Narodowego Święta Niepodległości. W tej patriotycznej atmosferze, do rywalizacji przystąpiło aż 53 szachistów i szachistek w zróżnicowanym wieku. Kilkugodzinna rywalizacja wyłoniła ostatecznie najlepszych. Mistrzem Powiatu Wyszkowskiego w Szachach został Michał Hryszkiewicz. Drugie miejsce zajął Adam Sakowski, a trzecie Krzysztof Arbaszewski. W kategorii kobiet najlepsza okazała się Natalia Szczerba. Wśród uczniów szkół podstawowych i gimnazjów pierwsze miejsce zajęła Oliwia Zioło (SP nr 1 Wyszków), drugie Beniamin Mróz (Gim Brańszczyk), a trzecie Karina Łada (SP nr 1 Wyszków). W kategorii szkół ponadgimnazjalnych na najwyższym stopniu podium stanął Eryk Maciejewski (I LO Wyszków), drugie miejsce zajął Daniel Wiśniewski (I LO Wyszków), a trzecie Dawid Dąbrowski (I LO Wyszków). Gratulujemy!