Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 20 czerwca 2024 r., imieniny Bogny, FlorentynyPo pijaku wiózł kilkuletnie dzieci

(Zam: 03.08.2017 r., godz. 16.30)

Kierujący osobówką spowodował kolizję drogową i odjechał. Nietrzeźwego mężczyznę zatrzymał inny kierowca. Do zdarzenia doszło w sobotę 22 lipca.

Pijany 45-latek spowodował kolizję ok. godz. 20.30 na ul. Białostockiej w Wyszkowie. Wezwani na miejsce policjanci przeprowadzili badanie na zawartość alkoholu w organizmie – 45-letni kierowca volkswagena polo miał ponad 2,5 promila. Samochodem, którym kierował podróżowało dwoje dzieci w wieku 5 i 3 lat. Okazało się też, że mężczyzna ma czynny zakaz prowadzenia samochodów wydany przez sąd.
Niestety, w weekend wyszkowscy policjanci przyłapali też innych kierowców jadących na tzw. podwójnym gazie. W niedzielę przed godz. 8.00 w Mostówce policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli motocyklistę. 28-letni kierowca miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Późnym wieczorem w Trzciance na K8 w ręce policjantów wpadł kierowca volkswagena sharana, który przekroczył dozwoloną prędkość. W trakcie kontroli okazało się, że 31-latek nie dość, że jechał za szybko, to jeszcze był pijany. Badanie na zwartość alkoholu wykazało ponad 2,5 promila. Mężczyzna stracił prawo jazdy.
Niewiele mniej promili miał kolejny kierowca zatrzymany w nocy z 23 na 24 lipca również w Trzciance. 45-latek kierujący mercedesem miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.
Po raz kolejny policjanci apelują do kierowców o skupienie, ostrożną jazdę i przestrzeganie przepisów drogowych. Nigdy nie wsiadajmy za kierownicę pod wpływem alkoholu. Takie postępowanie często kończy się tragedią. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.
J.P.
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta