Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 20 czerwca 2024 r., imieniny Bogny, FlorentynyPolicjanci zlikwidowali dziuplę samochodową

(Zam: 03.08.2017 r., godz. 16.29)

Funkcjonariusze zatrzymali czterech mężczyzn w momencie, gdy demontowali kradzioną hondę. Sprawcy trafili do policyjnego aresztu.

Policjanci z Wyszkowa ustalili, że na terenie gminy Zabrodzie znajduje się gospodarstwo, gdzie sprawcy rozbierają na części kradzione samochody. We wtorek 18 lipca grupa funkcjonariuszy z Wyszkowa i Komendy Powiatowej Policji w Wołominie weszła na teren posesji i zatrzymała czterech mężczyzn, którzy demontowali wartą około 120 tys. zł hondę CRV. Prowadzący sprawę ustalili, że pojazd został skradziony tego samego dnia rano w Warszawie. Oprócz hondy i części z tego samochodu, w pomieszczeniu funkcjonariusze znaleźli też silniki i skrzynie biegów mogące pochodzić z rozbiórki innych aut.
Zatrzymani mężczyźni są w wieku od 25 do 38 lat i pochodzą z powiatów wyszkowskiego oraz wołomińskiego. Trafili do policyjnego aresztu. Jeden z nich usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Pozostali podejrzani odpowiedzą za paserstwo – grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.
J.P.
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta