Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 20 czerwca 2024 r., imieniny Bogny, FlorentynyDwa wypadki w weekend

(Zam: 27.07.2017 r., godz. 17.17)

Po raz kolejny policjanci apelują do kierowców o skupienie, ostrożną jazdę i przestrzeganie przepisów drogowych. 15 i 16 lipca intensywnie pracowali na drogach powiatu wyszkowskiego.

W niedzielę 16 lipca około godz. 12.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie otrzymał informację o wypadku drogowym w Ojcowiźnie na drodze krajowej nr 8. Jak wynika z pierwszych ustaleń, 31-letni kierowca tira nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i uderzył w tył mercedesa. Na skutek uderzenia obrażeń ciała doznał 53-kierowca mercedesa, którego przetransportowano do szpitala.
Tego samego dnia kilka minut przed 15.00 na tej samej trasie w Ojcowiźnie doszło do podobnego zdarzenia. Jadący w kierunku Ostrowi Mazowieckiej 72-letni kierowca skody nie zachował bezpiecznego odstępu między pojazdami i uderzył w tył mazdy, która z kolei uderzyła w jadącego przed nią forda. Do szpitala trafiły trzy osoby, w tym dziecko.
Dokładne okoliczności tych wypadków wyjaśniają wyszkowscy policjanci.
W miniony weekend doszło do sześciu kolizji drogowych. Mundurowi zatrzymali też mieszkańca gminy Rząśnik, który kierował skodą po pijanemu. Badanie na zawartość alkoholu wykazało w jego organizmie prawie 3 promile. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy.
J.P.
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta