Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 20 czerwca 2024 r., imieniny Bogny, FlorentynyŚcigali pijanych i odurzonych

(Zam: 22.06.2017 r., godz. 11.13)

W ubiegłym tygodniu wyszkowscy policjanci zrealizowali 24-godzinną akcję „Alkohol i narkotyki”.

Skoncentrowali się na przeprowadzeniu maksymalnej ilości badań kierujących, aby wyeliminować z ruchu drogowego kierujących będących pod wpływem alkoholu, bądź narkotyków. Funkcjonariusze chcą uświadomić kierującym, że od ich zachowania na drodze zależy nie tylko ich życie i zdrowie, ale także bezpieczeństwo innych uczestników ruchu drogowego. W akcji wykorzystane zostały urządzenia i testery służące do wykrywania substancji odurzających w organizmie.
W działaniach na terenie powiatu wyszkowskiego udział wzięło 16 policjantów, którzy skontrolowali 193 kierujących. Jeden z kontrolowanych prowadził pojazd znajdując się pod wpływem alkoholu. Przypominamy, że za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności dla lat 2.
J.P.

Komentarze

sprawa bezpieczeństwa w Kamieńczyku
Dodane przez Alicja, w dniu 20.07.2017 r., godz. 09.19
Apeluję do policjantów o większą uwagę w Kamieńczyku gdyż od prawie trzech lat ulicami Kamieńczyka szarżuje z piskiem opon bez Prawa Jazdy chłopak z ul Piłsudskiego rozbił już jeden samochód na drzewie lecz posiada do brawury jeszcze dwa dzieci i starsze osoby obawiają się o swoje życie kilka krotnie miały miejsce różne incydenty . proszę zainteresować się tym przypadkiem póki nie jest zapóźno

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta