Dziś jest 01 maja 2024 r., imieniny Anieli, Jeremiego

Bug zremisował z Przasnyszem

(Zam: 26.04.2017 r., godz. 16.28)

W Wielki Piątek (14 kwietnia) zespół seniorów Bugu Wyszków podejmował na własnym stadionie drużynę MKS-u Przasnysz. Po emocjonującym meczu padł remis 2:2.

W jesiennym starciu drużyn w Przasnyszu padł bezbramkowy remis. Oba zespoły niemalże sąsiadują ze sobą w tabeli, ciężko było więc wskazać faworyta piątkowego starcia. Lepiej mecz otworzyli gospodarze. Zespół trenera Stefana Liszewskiego stworzył sobie kilka podbramkowych sytuacji. Jedna z nich zakończyła się bramką Łukasza Kowalczyka, po której gospodarze wyszli na prowadzenie. Druga faza premierowej odsłony należała do przyjezdnych. Goście z Przasnysza chwilę przed przerwą zdołali wyrównać, po sytuacji sam na sam.
W drugiej odsłonie kibice zgromadzeni na trybunach stadionu obejrzeli wyrównany początek. Potem na prowadzenie wyszli goście. W sytuacji, po której padła druga bramka dla MKS-u nie zabrakło kontrowersji, bowiem chwilę wcześniej faulowany był jeden z wyszkowian. Sędzia nie przerwał jednak gry, a goście chwilę później cieszyli się z prowadzenia. Bramka otworzyła okres przewagi rywali, który nie został jednak udokumentowany kolejnymi trafieniami. Wyszkowianie zdołali natomiast wyrównać w ostatniej minucie spotkania. W polu karnym gości sfaulowany został jeden z piłkarzy Bugu, a podyktowaną przez sędziego jedenastkę na bramkę zamienił Piotr Bazler. Jego gol zakończył spotkanie.
Bug Wyszków – MKS Przasnysz 2:2 (1:1)
Bramki dla Bugu: Ł. Kowalczyk, P. Bazler.
Bug: P. Błesznowski – R. Nogaj, K. Kaput, P. Kostrzanowski, B. Rejnuś (70. – D. Modzelan) – A. Majczyna, M. Rosiński, P. Bazler, M. Bala (70. – Ł. Łada) – P. Połodziuk, Ł. Kowalczyk (88. – M. Paradowski).
W najbliższej kolejce Bug podejmie na własnym boisku lidera tabeli, zespół Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 22 kwietnia o godz. 16.00 na stadionie WOSiR w Wyszkowie. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!