Dziś jest 30 kwietnia 2024 r., imieniny Jakuba, Katarzyny

Zwycięstwo z Karczewem, przegrana z Wołominem

(Zam: 05.10.2016 r., godz. 13.00)

W sobotę 17 września Juniorzy Bugu Wyszków zmierzyli się na własnym boisku z zespołem LKS Mazur Karczew. Pierwsza połowa była wyrównanym widowiskiem, które po trafieniu Mateusz Karłowicza wygrali gospodarze 1:0.

W drugiej odsłonie worek z bramkami się rozwiązał. Kolejne gole dla Bugu zdobyli Maciej Czabaj (2) i Adrian Borkowski. Rywale nie zdołali pokonać wyszkowskiego golkipera.
Bug Wyszków 2000 – Mazur Karczew 4:0 (1:0)
Bug: Grabowski, Andrzejewski (65’ Jasiński), Wronkowski, Oleksiak, Penkul, Samsel, Srokowski, Wysocki (70’ Wouters), Czabaj (76’ Laskowski), Borkowski, Karłowicz (60’ Wyszyński).
W środę 21 września podopieczni trenera Liszewskiego udali się na wyjazdowe starcie z Huraganem Wołomin. Początek meczu należał do Bugu, który długo prowadził po bramce Czabaja z 19. minuty. W kolejnych minutach wyszkowianie nie zwalniali tempa, kilkukrotnie obijali słupek i poprzeczkę bramki miejscowych, jednak kolejne gole nie padały. Bardziej skuteczni okazali się gospodarze, którzy mimo małej ilości sytuacji, potrafili je wykorzystywać. Przy prowadzeniu miejscowych 2:1, Maciej Czabaj zdołał jeszcze wyrównać, jednak w końcówce rywale zdobyli zwycięską bramkę.
Huragan Wołomin – Bug Wyszków 2000 3:2 (0:1)
Bug: Grabowski, Andrzejewski, Wronkowski, Oleksiak, Penkul, Karp (72’ Jasiński), Srokowski, Wouters (58’ Karłowicz), Wysocki (65’ Wyszyński), Borkowski, Czabaj.