Dziś jest 03 maja 2024 r., imieniny Marii, Marioli

Loczki wygrały po ciężkim meczu

(Zam: 25.05.2016 r., godz. 12.46)

Podopieczne trenera Karola Wołynko w ostatnią sobotę rozegrały bardzo emocjonujące spotkanie ligowe przeciwko zespołowi Tygrysa Huta Mińska. Dziewczyny z Wyszkowa pokonały swoje rywalki 4:3 i utrzymały pozycję liderek tabeli III ligi kobiet.

Spotkanie zostało rozegrane w sobotę 14 maja na stadionie WOSiR w Wyszkowie. Faworytkami meczu były gospodynie, jednak Loczkom zawsze ciężko grało się z piłkarkami z Huty Mińskiej i spodziewano się emocjonującego meczu. Spotkanie spełniło swoje oczekiwania.
Obie drużyny zaprezentowały kibicom festiwal strzelecki. Na trzy bramki Pauliny Pokraśniewicz i jedno trafienie Natalii Chimkowskiej rywalki odpowiedziały trzema bramkami. Losy zwycięstwa toczyły się do ostatniej minuty meczu, ostatecznie to jednak Loczki zeszły z boiska z podniesionymi głowami.
Loczki Wyszków – Tygrys Huta Mińska 4:3 (3:1)
Bramki dla Loczków: P. Pokaśniewicz (3), N. Chimkowska.
Ostrovia Ostrów Mazowiecka – Żbik Nasielsk 4:1
Mazovia Grodzisk Mazowiecki – Start Otwock 0:1
Ząbkovia II Ząbki – Pogoń Siedlce 0:3 (wo)
DAF Płońsk – Królewscy Płock 1:5
Wilga Garwolin – GOSiR II Piaseczno 5:2
W najbliższej kolejce Loczki zmierzą się ze Startem Otwock. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę 22 maja na boisku rywalek. Do końca sezonu pozostały ogółem cztery kolejki, a Loczki mają dwa punkty przewagi nad drugą w tabeli Wilgą Garwolin. Jeśli wyszkowianki nie przerwą swojej zwycięskiej passy, to bez oglądania się na rywalki będą mogły cieszyć się z awansu do II ligi.