Dziś jest 03 maja 2024 r., imieniny Marii, Marioli

WKS przegrywa mecze towarzyskie

(Zam: 05.08.2015 r., godz. 16.12)

W ubiegłym tygodniu WKS Rząśnik rozegrał dwa kolejne mecze sparingowe, mające za zadanie pomóc w przygotowaniach zespołu do zbliżających się rozgrywek ligowych. Podopieczni trenera Grzegorza Chmielewkiego przegrali z Dębem Wieliszew i Żbikiem Nasielsk.

Spotkanie z Dębem Wieliszew zostało rozegrane w środę 22 lipca na boisku rywala. Mecz podzielony był na trzy trzydziestominutowe tercje. Po dwóch pierwszych, WKS prowadził 2:0 po bramkach Łukasza Kamińskiego i Michała Piotrowskiego. Nieoczekiwanie losy spotkania odwróciły się w jego ostatnich minutach. Rywale trzykrotnie trafili do siatki rząśniczan i ostatecznie rozstrzygnęli mecz na swoją korzyść.
Dąb Wieliszew – WKS Rząśnik 3:2
WKS (wyjściowa jedenastka): Ł. Rogulski – Ł. Abramczyk, S. Klimaszewski, P. Osowiecki, Z. Kałek – P. Todorowski, M. Piotrowski, G. Abramczyk, P. Śleszyński – Ł. Kacpura, Ł. Kamiński.
Trzy dni później WKS zmierzył się w Nasielsku z miejscowym Żbikiem. Po pierwszej połowie spotkania był remis 1:1 (po bramce Patryka Śleszyńskiego). W drugiej połowie padło aż 5 bramek. Dla WKS-u trafili Łukasz Kamiński i Grzegorz Abramczyk. Niestety, w ostatnich minutach (przy remisie 3:3), gola zdołali strzelić rywale, zapisując tym samym zwycięstwo na swoim koncie. Warto wspomnieć, że w spotkaniu ze Żbikiem z powodu wąskiej kadry, w roli zawodnika zaprezentował się trener WKS-u Grzegorz Chmielewski.
Żbik Nasielsk – WKS Rząśnik 4:3
WKS (wyjściowa jedenastka): M. Zając – Ł. Abramczyk, S. Klimaszewski, P. Osowiecki, Z. Kałek – Ł. Kacpura, G. Chmielewski, G. Abramczyk, P. Śleszyński – Ł. Kamiński, D. Rojek.
W najbliższym tygodniu WKS rozegra sparing z występującym w Lidze Okręgowej Sokołem Serock.