Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 20 czerwca 2024 r., imieniny Bogny, FlorentynyKronika policyjna nr 34/2010

(Zam: 24.08.2010 r., godz. 07.41)

Ponad 15 tysięcy straty
Armatura hydrauliczna i elektronarzędzia padły łupem złodziei, którzy w niedzielę włamali się do domu będącego w budowie. Kradzież sprzętu spowodowała straty na kwotę 16 300 zł. Ponadto sprawcy włamali się do samochodu ciężarowego zaparkowanego na tej samej posesji, skąd skradli m.in. radio warte tysiąca zł.

Zginęły psy
W nocy z 18 na 19 sierpnia z posesji mieszkańca Wyszkowa skradziono dwa psy o wartości 4 500 zł. Sprawę prowadzi wyszkowska komenda.

Ukradli opony od rozrzutnika…
W środę na komendę zgłosiła się mieszkanka Wyszkowa, która poinformowała, że skradziono dwa koła z rozrzutnika stojącego na jej posesji w Leszczydole. Kobieta oszacowała straty na kwotę 1500 zł.
… i paliwo
19 sierpnia o godz. 00.35 obywatel Białorusi poinformował, że z ciężarowego volvo zapadkowego w Gaju przy ul. Wyszkowskiej skradziono paliwo. Mężczyzna oszacował straty na kwotę 240 zł.

Wykorzystali nieuwagę
Dwóch mężczyzn wykorzystując nieuwagę sprzedawców ukradło z kasy fiskalnej tysiąc złotych. Do piątkowej kradzieży doszło w lokalu gastronomicznym w Ojcowiźnie około godz. 22.00. Sprawę prowadzi KPP Wyszków.

Wybili szybę
Dwa tysiące – na taką kwotę właściciel sklepu przy ul. I AWP, oszacował straty. W niedzielę około godz. 9.00 dyżurny przyjął zgłoszenie o uszkodzeniu szyby.

Z mercedesa wyjęli telefon
Niezamknięte drzwi samochodu skusiły złodzieja do kradzieży telefonu komórkowego. We wtorek mieszkaniec gminy Wyszków poinformował, że z mercedesa zaparkowanego na ul. Kościuszki zginął telefon wart dwieście złotych.Zatrzymano nietrzeźwych
We wtorek o godz. 16.25 w Turzynie skontrolowano mieszkańca gminy Wyszków. Kierujący oplem vectrą miał 1,92 promila w wydychanym powietrzu.
Dzień później, dzięki operatorowi miejskiego monitoringu, udało się zatrzymać kierowcę hyundaia, który prowadził busa pod wpływem alkoholu. Po godz. 0.10 operator skierował patrol, który dokonał pomiaru trzeźwości kierowcy. Mężczyzna miał 1,70 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
1,80 promila w wydychanym powietrzu miał mieszkaniec gminy Długosiodło, który został zatrzymany do kontroli 20 sierpnia w miejscowości Białebłoto Kurza.
22 sierpnia w Turzynie o godz. 20.10 zatrzymano pijanego rowerzystę. Mieszkaniec gminy Brańszczyk w wydychanym powietrzu miał 2,76 promila.

Komentarze

pijani kierowcy
Dodane przez malgorzata, w dniu 26.09.2010 r., godz. 18.19
pijani kierowcy to plaga.Nasileni nastepuje od piątku do poniedzialku. natomiast przy malych osadach nie ma na to reguly,dopijają sie na stacjach,wsiadajac do aut.Są bezkarni,brak kontroli ze strony policji,np;Wola Mystkowska..

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta