Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 20 czerwca 2024 r., imieniny Bogny, FlorentynyKronika policyjna nr 33/2010

(Zam: 17.08.2010 r., godz. 08.35)

Z podwórka zginęła honda
W czwartek mieszkaniec Warszawy poinformował, że w godz. 01.00-08.00 nieznani sprawcy ukradli hondę zaparkowaną na posesji w Turzynie. Straty oszacowano na kwotę 50 000 złotych.

Prawie 10 tys. straty
8 500 złotych – na taką kwotę oszacował szkodę właściciel firmy, do której włamano się w poniedziałek. W nocy nieznani sprawcy weszli na teren zakładu produkcji mebli w Wyszkowie i po wybiciu szyby, dostali się do wnętrza hali produkcyjnej. Ukradli pompę lakierniczą oraz strugę elektryczną. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP Wyszków.

Odnaleziono BMW
W poniedziałek przed południem w Ślubowie odnaleziono fioletowe BMW. Policja ustaliła, że jest to samochód, który został skradziony w nocy z 4 na 5 sierpnia z parkingu przy ul. 1 Maja w Wyszkowie. Policja ustala okoliczności kradzieży, porzucenia i odnalezienia pojazdu.

Kradną w biały dzień
Z toyoty zaparkowanej przy ul. Sowińskiego skradziono mechanizm spryskiwacza. Mieszkanka Warszawy oszacowała straty na kwotę tysiąca złotych. Do zdarzenia doszło 11 sierpnia o godz. 13.20.
Kilka godzin później, godz. 16.00 mieszkaniec Wyszkowa powiadomił, że włamano się do fiata 126p zaparkowanego przy jednej z ulic w Skuszewie. Łupem złodziei padł akumulator i koła pojazdu. Właściciel oszacował szkodę na kwotę czterystu złotych.

Uderzył i uciekł
W niedzielę ok. godz. 01.35 w miejscowości Poręba Średnia doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący oplem vectrą mieszkaniec gminy Brańszczyk uderzył w tył opla astry, kierowanego przez mieszkańca powiatu wadowickiego. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia. Rano został zatrzymany do wyjaśnienia. W wyniku zdarzenia dwoje pasażerów z opla astry doznało ogólnych obrażeń. Dalsze okoliczności bada policja w Wyszkowie.W niedzielę ok. godz. 01.35 w miejscowości Poręba Średnia doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący oplem vectrą mieszkaniec gminy Brańszczyk uderzył w tył opla astry, kierowanego przez mieszkańca powiatu wadowickiego. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia. Rano został zatrzymany do wyjaśnienia. W wyniku zdarzenia dwoje pasażerów z opla astry doznało ogólnych obrażeń. Dalsze okoliczności bada policja w Wyszkowie.

Zderzyli się czołowo
W środę o godz. 18.20 w Kręgach na drodze krajowej k-62 mieszkaniec gminy Wyszków, który kierował polonezem truckiem zderzył się czołowo z audi A8 prowadzonym przez mieszkańca gminy Rząśnik. W wyniku zdarzenia pasażerka audi doznała ogólnych obrażeń. Obydwaj kierujący byli trzeźwi. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Wybili szybę, by ukraść telefon
Telefon komórkowy – tyle skradli nieznani sprawcy, którzy po wypchnięciu okna dostali się do wnętrza budynku w Pustych Łąkach. Do zdarzenia doszło w środę między godz. 10.00 a 19.00. Właściciel oszacował straty na kwotę 360 złotych.

Rozwalił drzwi
Mieszkanka Wyszkowa powiadomiła, że we wtorek mężczyzna, którego zna uszkodził drzwi do jej mieszkania. Kobieta oszacowała straty na 1 500 złotych. Policja bada motywy zdarzenia.

Okazja czyni złodzieja
Nieznani sprawcy w nocy z 9 na 10 sierpnia weszli na teren posesji przy ul. Robotniczej w Wyszkowie i z otwartego garażu ukradli elektronarzędzia o wartości ok. 3 200 złotych. Postępowanie w tej sprawie prowadzi wyszkowska policja.
Tego samego dnia o godz. 16.20 w Wólce Wojciechówek z otwartego mieszkania skradziono mienie warte 590 zł. Sprawę prowadzi policja w Rząśniku.
W środę o godz. 20.35 mieszkaniec gminy Wyszków poinformował, że w Turzynie skradziono mu portfel. Mężczyzna zostawił go w otwartym samochodzie. Właściciel stracił 120 zł.

Zjechał na pobocze
W czwarte o godz. 19.25 w Leszczydole Nowinach kierujący volvo nagle zjechał na lewe pobocze, a następnie wpadł do rowu i dachował. Mieszkaniec Wyszkowa oraz dwoje pasażerów auta zostało odwiezionych do szpitala. Policja bada okoliczności zdarzenia.

Nocne włamanie
W nocy z 12 na 13 sierpnia nieznani sprawcy, po oderwaniu szyby z zaparkowanego na posesji przy ul. Daszyńskiego dostawczego volkswagena transportera skradli radio CD oraz elektronarzędzia. Właściciel oszacował straty na kwotę 1500 zł.

Potracił rowerzystę
Mieszkaniec Ciechanowa kierujący renaultem potrącił rowerzystę. Mieszkańca gminy Wyszków przetransportowano do szpitala. Do zdarzenia doszło 13 sierpnia o godz. 14.30 na ul. Pułtuskiej. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia KPP Wyszków.

Skradziono „pastucha”
W sobotę o godz. 07.30 mieszkanka gminy Rząśnik powiadomiła o kradzieży elementów pastucha elektrycznego z pastwiska w miejscowości Wola Polewna. Straty oszacowano na kwotę 570 złotych.

Kierowcy z promilami
13 sierpnia ok. godz. 15.00 w Ulasku policjanci zatrzymali do kontroli rowerzystę. Mieszkaniec gminy Somianka w wydychanym powietrzu miał 2,14 promila alkoholu.
Tego samego dnia, ok. godz. 17.00, także w Ulasku, mieszkaniec gminy Somianka kierował ciągnikiem rolniczym pod wpływem alkoholu. W wydychanym powietrzu miał 2,66 promila.
14 sierpnia o godz. 20.10 w Niegowie skontrolowano mieszkańca gminy Zabrodzie. W wydychanym powietrzu miał 2,56 promila alkoholu.
W sobotę o godz. 22.05 w miejscowości Nowe Wielątki został zatrzymany do kontroli rowerzysta. Mężczyzna w wydychanym powietrzu miał 2,74 promila.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta