Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 28 czerwca 2022 r., imieniny Ireneusza, LeonaRusza przedszkole w Kicinach

(Zam: 25.01.2012 r., godz. 10.34)

W lutym rusza kolejne przedszkole w gminie Zabrodzie. W ramach projektu „Jestem sobie przedszkolaczek” powstała placówka w Kicinach. Trwa nabór chętnych dzieci w wieku od 3 do 5 lat.

Projekt realizowany przez gminę Zabrodzie wraz z Krajowym Stowarzyszeniem Inicjatyw w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, w całości współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej (Europejskiego Funduszu Społecznego). Jego realizacja rozpoczęła się w styczniu tego roku i potrwa do końca roku 2013.
Dzieci uczęszczające do przedszkola wezmą udział m.in. w zajęciach plastycznych, muzycznych, sprawnościowo-ruchowych, logopedycznych, z edukacji matematycznej. Maluchy będą uczyły się podstaw języka angielskiego. Projekt przewiduje również obowiązkowe warsztaty dla rodziców. Nabór dzieci do przedszkola prowadzony jest od 17 stycznia i potrwa do końca miesiąca (zapisy w Urzędzie Gminy w Zabrodziu w godzinach pracy Urzędu). Projektem objętych będzie 25 maluchów. Do przedszkola mogą uczęszczać jedynie dzieci z gminy Zabrodzie, pierwszeństwo będą miały te zamieszkujące sołectwa Anastazew, Basinów, Karolinów, Kiciny, Obręb, Płatków i Podgać, a także dzieci z rodzin wielodzietnych, (troje i więcej dzieci), wychowywanych w rodzinach niepełnych oraz korzystających ze świadczeń pomocy społecznej. Pobyt dzieci w przedszkolu jest bezpłatny.

Oprac. I.S.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl