Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 28 czerwca 2022 r., imieniny Ireneusza, LeonaNauczycielskie świętowanie

Ikona
(Zam: 03.11.2011 r., godz. 07.24)

W Zabrodziu 14 października odbyły się obchody Dnia Edukacji Narodowej. W Gminnym Ośrodku Kultury spotkali się pracownicy wszystkich placówek oświatowych mieszczących się w tej gminie.

Z zgromadzonych gości powitała dyrektor Szkoły Podstawowej w Zabrodziu i organizator obchodów Elżbieta Sosnowska. Po montażu słowno-muzycznym wykonanym i przygotowanym przez uczniów kl. II pod kierunkiem Bogumiły Sternik oraz występie szkolnego chóru prowadzonego przez Pawła Getkę, przyszedł czas na gratulacje i nagrody.
Jako pierwszy wręczył je wójt Adam Ołdak. Listy gratulacyjne oraz nagrody otrzymali: Elżbieta Oleksiak – dyrektor Publicznego Gimnazjum im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zabrodziu, Elżbieta Sosnowska – dyrektor PSP im. M. Konopnickiej w Zabrodziu, Katarzyna Jackowska – dyrektor PSP w Adelinie, Jadwiga Teodorczyk – dyrektor PSP im. C. K. Norwida w Dębinkach, Maria Kaczmarska – dyrektor PSP im. J. Brzechwy w Kicinach oraz Teresa Skwarska – dyrektor Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół. Następnie wręczono nagrody nauczycielom i pracownikom obsługi poszczególnych szkół. Całości dopełniła wspólna fotografia wszystkich uhonorowanych nagrodami, wręczenie przez uczniów symbolicznych kwiatów oraz poczęstunek.

M.W.
Opr. I.S.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl