Dziś jest 27 kwietnia 2024 r., imieniny Teofila, Zyty

Bug przegrywa ze Zniczem

(Zam: 03.08.2010 r., godz. 07.20)

W niedzielę 1 sierpnia Bug Wyszków rozegrał sparingowe spotkanie ze Zniczem II Pruszków. Po dość emocjonującym spotkaniu wyszkowska drużyna uległa rywalowi wynikiem 1:2.

Rezerwy drugoligowego obecnie Znicza Pruszków w nadchodzącym sezonie rywalizować będą w mazowieckiej południowej grupie IV ligi, do której awansowały po barażowym dwumeczu z GKP Targówek Warszawa (1:1 i 2:1). Spotkanie z Bugiem było dość wyrównane. W pierwszej odsłonie rywale zdobyli bramkę przejmując piłkę straconą przez wyszkowian w środku pola i wyprowadzając szybką akcję, po której w sytuacji sam na sam nie pomylił się jeden z napastników Znicza. Do końca pierwszych 45 minut wyszkowianie nie zdołali zdobyć wyrównującego gola. W jednej z sytuacji sędzia nie dopatrzył się ewidentnego faulu na Zbrzeźniaku w polu karnym rywali, po którym podyktowany powinien zostać rzut karny. Do końca pierwszej odsłony rywale prowadzili 1:0.

W drugiej połowie wyszkowskim zawodnikom udało się wyrównać stan meczu. Świetną zespołową akcję drużyny silnym strzałem z około 11. metrów wykończył Tomek Zbrzeźniak i było 1:1. W końcówce rywale zdołali jednak ,,dobić” wyszkowską drużynę kolejnym szybkim atakiem, po którym padł ostatni gol w tym spotkaniu. Ostatecznie Znicz II
Pruszków pokonał Bug 2:1.

Bug Wyszków – Znicz II Pruszków 1:2 (0:1)
Bramka dla Bugu: T. Zbrzeźniak.

W nadchodzącym tygodniu wyszkowska drużyna rozegra dwa spotkania sparingowe, które odbędą się w Wyszkowie. W środę 4 sierpnia o godzinie 18.00 Bug będzie podejmował Żbik Nasielsk, z kolei w sobotę 7 sierpnia o godzinie 17.00 rozpocznie się mecz wyszkowskiej drużyny z Ursusem Warszawa. Na oba mecze kontrolne serdecznie zapraszamy sympatyków futbolu z Wyszkowa i okolic.