Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 20 czerwca 2024 r., imieniny Bogny, FlorentynyKronika policyjna nr 31/2010

(Zam: 03.08.2010 r., godz. 07.35)

Rozbój na Bułgarce
Trzymiesięczny areszt tymczasowy zastosował w poniedziałek 26 lipca Sąd Rejonowy w Wyszkowie wobec dwudziestosiedmioletniego mieszkańca Wyszkowa. Mężczyzna jest podejrzany o dokonanie rozboju na obywatelce Bułgarii. Użył wobec niej przemocy fizycznej, ukradł telefon komórkowy oraz dwieście złotych. Telefon udało się odzyskać.

Wybili szybę
Beztroski wyczyn przechodniów będzie kosztował Białorusina 800 zł. Przejeżdżając przez Trzciankę w niedzielę o godz. 22.25 nieznane osoby rzuciły nieustalonym przedmiotem w przejeżdżający samochód ciężarowy. W aucie prowadzonym przez obywatela Białorusi została zbita przednia szyba. Straty oszacowano na kwotę ośmiuset złotych.

Kobieta z promilami
2,52 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miała zatrzymana do kontroli rowerzystka. Sześćdziesięciolatkę skontrolowano na ul. Pułtuskiej w Wyszkowie w poniedziałkowy wieczór.

Zwarcie przyczyną pożaru
27 lipca o godz. 2.30 w Wólce Lubielskiej zapalił się domek letniskowy. Na szczęście nadpaleniu uległo tylko kilka desek. Przyczyną było zwarcie instalacji elektrycznej.

Do kebaba po… opiekacz
W piątkowe popołudnie włamano się do budki „kebab” przy ul. Kościuszki. Sprawcy wyważyli okienko, przez które weszli do pomieszczenia i ukradli opiekacz. Właściciel oszacował straty na sumę dwóch tysięcy czterystu złotych.

Kolizja na Pułtuskiej
Na nowo otwartym skrzyżowaniu ulic Pułtuskiej i 11 Listopada doszło do kolizji drogowej. Zderzyli się kierujący toyotą verso i toyotą yaris. Za spowodowanie kolizji, do której doszło 28 lipca o godz. 14.20, kierująca toyotą yaris została ukarana mandatem karnym.

Dyskotekowe „szaleństwo”
W sobotnią noc dwudziestodwuletni mężczyzna powiadomił policję, że na terenie dyskoteki „Ibiza” w Rząśniku został kilkakrotnie uderzony pięścią w twarz przez nieznaną mu osobę. Mężczyzna doznał ran tłuczonych nosa i warg. Po udzieleniu pomocy medycznej został zwolniony do domu. Dalsze postępowanie w sprawie prowadzi Policja w Rząśniku.

Piątkowi rowerowi „rekordziści”
O godz. 0.50 na ul. Geodetów w Wyszkowie policjanci zatrzymali do kontroli rowerzystę. Okazało się, że dwudziestotrzyletni mężczyzna był nietrzeźwy, miał 2,24 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. W miejscowości Płatków skontrolowano kolejnego rowerzystę. Mieszkaniec gm. Zabrodzie w wydychanym powietrzu miał 2,90 promila. Kolejnego mężczyznę zatrzymano w Choszczowej. Zatrzymany mieszkaniec gm. Długosiodło miał 2,06 promila w wydychanym powietrzu.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta