Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 21 września 2019 r., imieniny Mateusza, Miry

Spotkali się miłośnicy zwierząt

(Zam: 20.05.2019 r., godz. 12.35)

Miłośnicy zwierząt pochwalili się swoimi pupilami podczas imprezy, którą gmina Wyszków zorganizowała 19 maja. W jej trakcie rozstrzygnięto plebiscyt, w którym głosowali internauci i powołana przez organizatora komisja.

To druga edycja imprezy „Pochwal się swoim pupilem”, która przyciągnęła w przeważającej mierze właścicieli psów. Byli też posiadacze kotów, a także innych zwierząt, które miały swoją oddzielną kategorię w plebiscycie. Konkurs najpierw odbywał się w internecie - na profilu gminy Wyszków w mediach społecznościowych można było głosować na zgłoszone zwierzęta. Komisja oceniła je też w dniu imprezy. Zsumowane punkty dały wynik.
W kategorii psy (29 zgłoszeń) I miejsce zajął Scooby (właściciel Ilona Wiśniewska), II - Spiki (właściciel Izabela Rakowska), III - Bulcio (właściciel Filip Depta).
W kategorii koty (10 zgłoszeń) I miejsce zajęła Lilka (właściciel Sandra Abramczyk), II - Misia (właściciel Łukasz Drużkowski), III - Ozik (właściciel Jacek Szymanik).
W kategorii inne zwierzęta (3 zgłoszenia) I miejsce zajęła Nela (właściciel Izabela Rakowska), II - Antoś (właściciel Żaneta Załuska), III miejsce George (właściciel Alex Hovhannisyan).
Laureaci w nagrodę otrzymali vouchery do zrealizowania w sklepie zoologicznym. Uczestnicy konkursu i wszyscy, którzy przyprowadzili swoich pupili w dniu imprezy mogli liczyć na upominki dla czworonogów - karmę i gadżety, porady specjalistów stoiska promocyjne.
Podczas wydarzenia obecni byli też przedstawiciele oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, którzy na co dzień pracują na rzecz ratowania i adopcji zwierząt. Organizatorzy przekazali im w prezencie karmę dla zwierząt dziękując za zaangażowanie i pomoc czworonogom.
J.P.
Komentarze

Dodane przez Anonim, w dniu 20.05.2019 r., godz. 12.44
Nie wygrywa zwierzak , tylko jego właściciel, który przesłał jak najwięcej wiadomości z prośbą o lajka

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl