Debiut na remis

(Zam: 28.08.2019 r., godz. 12.38)

Beniaminek ciechanowsko-ostrołęckiej A-klasy, Wymakracz Długosiodło, w swoim debiucie w wyższej klasie rozgrywkowej zremisował z Bartnikiem Myszyniec 1:1.

Spotkanie 1. kolejki rozgrywek ligowych w A-klasie odbyło się w sobotę 17 sierpnia w Długosiodle. Gospodarze zanotowali wymarzony początek. Już w 3. minucie meczu jego wynik otworzył strzałem głową Emil Mostowski. Niestety, już w 8. minucie było 1:1. Do końca pierwszej połowy obie drużyny stworzyły wyrównane widowisko i miały swoje okazje do zdobycia kolejnych goli. Te jednak nie padły. W drugiej odsłonie wyraźnie dominowali gospodarze. Długosiodlanom brakowało w sobotę skuteczności. Ostatecznie piłkarze Wymakracza musieli zadowolić się remisem i jednym punktem w swoim A-klasowym debiucie.
Wymakracz Długosiodło - Bartnik Myszyniec 1:1 (1:1)
Bramka dla Wymakracza: E. Mostowski 3.
Wymakracz: M. Cichowski - Ł. Kwiatkowski, K. Michalak, P. Brejnak, D. Gołębiewski - D. Brejnak, M. Laska, M. Pasek, B. Kolankiewicz -A. Duda, E. Mostowski. Po zmianach na boisku pojawili się również: A. Grudziński, P. Drózd, M. Pamrowski, M. Kwiatkowski.
W następnej kolejce Wymakracz podejmie na własnym boisku Wkrę Radzanów. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę 25 sierpnia, początek o godz. 15.00.
Wkra Radzanów - Błękitni Raciąż 1:1
GUKS Krasnosielc - Boruta Kuczbork 3:1
Rzekunianka Rzekuń - KS Wąsewo 1:4
Pełta Karniewo - Korona Karolinowo 4:2
Orzyc Chorzele - Konopianka Konopki 0:2