Dziś jest 04 maja 2024 r., imieniny Floriana, Moniki

Kolarze Cateny ścigali się w Urszulinie

(Zam: 27.08.2019 r., godz. 14.22)

Ósmy etap Lotto Poland Bike Marathonu odbył się w Urszulinie w województwie lubelskim. Wystartowała tam grupa kolarzy z Cateny Wyszków, którzy wywalczyli kilka miejsc na podium.

Tradycyjnie już rywalizacja w PBM toczyła się na trzech dystansach. Na dystansie Max (52 km) trzecie miejsce wśród panów zajął Adam Wojtkowski (3 miejsce w M3), a czwarte Paweł Trzciński (1 miejsce w M4). Pozostałe miejsca wyszkowian na dystansie Max:
Damian Wasiak – 20. w open, 9. w M3
Wojciech Wojciechowski – 21. w open, 10. w M3
Piotr Knap – 41. w open, 19. w M4.
W wyścigu na dystansie mini (36 km) jedyną przedstawicielką Cateny była Weronika Wojciechowska, która zajęła 9 miejsce w klasyfikacji generalnej oraz wygrała kategorię KJ. Wszystkim wyszkowskim kolarzom gratulujemy!
Kolejny etap Lotto Poland Bike Marathonu w niedzielę 30 czerwca w miejscowości Sitkówka-Nowiny.