Bug wygrywa i awansuje w tabeli

(Zam: 27.08.2019 r., godz. 12.29)

Już tylko 5 punktów do lidera traci wyszkowski Bug w rozgrywkach ligi okręgowej. W ubiegłą niedzielę podopieczni trenera Mielczarczyka pokonali rezerwy Świtu Nowy Dwór Mazowiecki i awansowali na czwarte miejsce w tabeli.

Spotkanie 25. kolejki rozgrywek miało duży wpływ na sytuację w czołówce tabeli. Świt II miał przed nim tylko punkt przewagi nad wyszkowską ekipą, która zajmowała piąte miejsce.
Wyszkowianie bardzo dobrze otworzyli spotkanie, już w 6. minucie wychodząc na prowadzenie po bramce Łukasza Kamińskiego. Po 20. minutach było już 2:0, tym razem do siatki rywali trafił Mateusz Maciak. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. W drugiej odsłonie trzecie trafienie dla Bugu zdobył Robert Nogaj. Rywali było stać jedynie na trafienie honorowe, zanotowane w ostatnich minutach meczu. Dzięki trzem punktom Bug wyprzedził w tabeli Świt i zrównał się punktowo z trzecią Unią Warszawa.
Bug Wyszków – Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:1 (2:0)
Bug: N. Laskowski – Ł. Damętko, M. Maciak, R. Nogaj, W. Witkowski, K. Maciak, J. Rejnuś, K. Rosa, N. Wouters, M. Stańczyk, Ł. Kamiński. W drugiej połowie zagrali również: P. Wojtkowski, T. Cichocki, P. Nasiadka, P. Śleszyński.
W najbliższym tygodniu Bug rozegra dwa spotkania ligowe. W środę 22 maja wyszkowianie zmierzą się na wyjeździe z rezerwami Legionovii Legionowo, w sobotę natomiast powrócą na własny stadion meczem z Burzą Pilawa. Początek spotkania o godz. 19.00, wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!
Dąb Wieliszew – Agape Białołęka 2:1
Unia Warszawa – Escola Varsovia 0:1
Sokół Serock – Marcovia Marki 1:0
Victoria II Sulejówek – Olimpia Warszawa 1:2
Mazur II Karczew – Amur Wilga 6:0
Promnik Łaskarzew – Mazur Radzymin 1:0
Burza Pilawa – Legionovia II Legionowo 1:2