Dziś jest 18 kwietnia 2024 r., imieniny Bogusława, Bogumiły

Bug odpadł z Pucharu Polski

(Zam: 11.09.2018 r., godz. 17.17)

Niestety, na III rundzie zakończyła się tegoroczna przygoda Bugu Wyszków z rozgrywkami okręgowego Pucharu Polski. Wyszkowianie ulegli na wyjeździe zespołowi KS-u Teresin.

Przegrana boli, gdyż Bug jest zespołem o zdecydowanie wyższym potencjale niż rywale. Wyszkowianie udowodnili to w pierwszej, zdominowanej przez siebie połowie gry. Podopieczni trenera Mielczarczyka stworzyli sobie dużo sytuacji strzeleckich, jednak wykorzystali tylko jedną – w 37. minucie wynik spotkania otworzył Marcin Stańczyk. Do przerwy utrzymało się jednobramkowe prowadzenie wyszkowian. Niestety, zawodnicy Bugu przespali początek drugiej połowy. Piłkarze z Teresina w 46. minucie wyrównali stan gry, a w 53. minucie wyszli na prowadzenie. W samej końców gospodarze postawili przysłowiową kropkę nad „i”, ustalając wynik spotkania na 3:1 i tym samym eliminując Bug z dalszych, pucharowych rozgrywek. KS Teresin w IV rundzie PP zmierzy się z rezerwami Ursusa Warszawa, natomiast wyszkowski Bug będzie musiał skupić się wyłącznie na rozgrywkach ligowych.