Bug z pierwszymi punktami

(Zam: 30.08.2018 r., godz. 08.41)

W ubiegłym tygodniu drużyna seniorów Bugu Wyszków rozegrała dwa kolejne spotkania ligowe. Dzięki wyjazdowemu zwycięstwu z Sokołem Serock piłkarze trenera Mielczarczyka zdobyli swoje pierwsze punkty w tym sezonie „okręgówki”.

Mecz Sokół Serock – Bug Wyszków został rozegrany w środę 15 sierpnia na obiekcie rywali. Wynik spotkania otworzył Łukasz Kamiński, który „na raty” pokonał bramkarza gospodarzy po ładnym podaniu od jednego z partnerów. Gospodarze mieli szansę na wyrównanie po rzucie karnym, który jednak w świetnym stylu obronił Łukasz Rogulski. Przed przerwą prowadzenie Bugu podwyższył za to Przemysław Nasiadka, który pokonał golkipera Sokoła mocnym strzałem z pola karnego. Do przerwy utrzymał się wynik 2:0. W drugiej połowie rywale zdobyli gola kontaktowego po bardzo kontrowersyjnej sytuacji, według większości obserwatorów, napastnik z Serocka znajdował się bowiem na kilkumetrowym spalonym. Innego zdania byli jednak arbitrzy, którzy uznali gola zdobytego przy całkowitej bierności wyszkowskich obrońców i bramkarza. Na szczęście przysłowiową kropkę nad „i” postawił w końcówce Łukasz Łada zdobywając gola na 3:1. Tym samym Bug zanotował pierwsze punkty w tym sezonie.
Olimpia Warszawa – Amur Wilga 4:1
Trzy dni później w Wyszkowie, Bug podejmował mocny zespół stołecznej Unii. Niestety, tym razem podopieczni trenera Mielczarczyka nie zdołali dopisać do swojego konta w tabeli kolejnych punktów. Po trzech bramkach dla drużyny stołecznych oraz jednym, honorowym trafieniu Bugu (autorstwa Przemysława Nasiadki), Bug musiał uznać wyższość zespołu gości. Zatem nadal czekamy na zwycięstwo wyszkowskich piłkarzy przed własną publicznością.

Bug Wyszków – Unia Warszawa 1:3
W 4. kolejce wyszkowski Bug zmierzy się na wyjeździe z Dębem Wieliszew. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 25 sierpnia. Obecnie drużyna trenera Mielczarczyka zajmuje 12 miejsce w tabeli.
Amur Wilga – Agape Białołęka 1:2
Mazur Radzymin – Olimpia Warszawa 2:1
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki – Marcovia Marki 5:0
Legionovia II Legionowo – Escola Varsovia 1:1
Burza Pilawa – Dąb Wieliszew 3:1