"Optymistyczny" remis rezerw

(Zam: 01.04.2018 r., godz. 08.43)

Już w pierwszej kolejce rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej Bug II Wyszków wyrównał swój dorobek punktowy z całej rundy jesiennej sezonu. Wyszkowskie Rezerwy po niezłym meczu zremisowały z Sokołem Serock 1:1.

Mecz 17. kolejki rozgrywek grupy warszawskiej ligi okręgowej został rozegrany w niedzielę 25 marca na boisku z naturalną nawierzchnią stadionu WOSiR w Wyszkowie. Faworytem spotkania był wyżej notowany Sokół, jednak determinacja, z jaką piłkarze Bugu II Wyszków walczyli najpierw o utrzymanie drużyny w rozgrywkach, a następnie w zimowych sparingach, dawała wyszkowskim kibicom nadzieję na dobry wynik. Jak się później okazało, nie była ona płonna. Bug świetnie rozpoczął spotkanie, już w pierwszych minutach obejmując prowadzenie po trafieniu Łukasza Kamińskiego. Rywale odpowiedzieli w 21. minucie, doprowadzając do remisu. Były to jedyne bramki, jakie padły w tym meczu. Obie drużyny stworzyły sobie po kilka sytuacji, jednak zabrakło skuteczności. Mimo szans na zwycięstwo, remis należy uznać za dobry wynik i optymistyczny prognostyk przed kolejnymi meczami. Szczególnie, jeśli spojrzy się na niedzielny mecz przez pryzmat rundy jesiennej oraz ostatnich problemów, z którymi boryka się klub. Dobrą receptą na poprawę atmosfery wokół klubu są z pewnością dobre wyniki sportowe – tych życzymy Wyszkowskim Rezerwom, które pierwszy krok w tym kierunku zrobiły w niedzielę.
Bug II Wyszków – Sokół Serock 1:1 (1:1)
Bramka dla Bugu: Ł. Kamiński.
Bug (wyjściowa jedenastka): Ł. Rogulski – B. Samsel, K. Maciak, K. Skoczeń, M. Karp, M. Rosiński, T. Świętoń, B. Rejnuś, A. Nikodemski, T. Cichocki, Ł. Kamiński.
W następnej kolejce Bug zmierzy się z Marcovią Marki. Mecz zostanie rozegrany w piątek 30 marca w Markach.