Camper z trzecim zwycięstwem

(Zam: 03.11.2017 r., godz. 09.56)

W sobotę 28 października w hali WOSiR w Wyszkowie odbył się mecz rozgrywek III ligi siatkarzy pomiędzy Camperem Wyszków a GOSiR-em Mrozy. Podopieczni trenera Głowczyńskiego wygrali mecz 3:1.

Premierowa odsłona praktycznie od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego przebiegała pod dyktando gospodarzy. Siatkarze Campera odrzucili rywali od siatki silną zagrywką oraz byli bezlitośni na kontrach. Po zwycięstwie 25:16 wyszli na prowadzenie w setach. Podobnie wyglądała druga odsłona. Silne zagrywki, dobra gra na siatce oraz wysoki współczynnik obron pozwoliły gospodarzom na gładkie zwycięstwo, tym razem do 19. W trzeciej partii, którą większość kibiców widziała jako ostatnią, Camper zanotował bardzo dobry początek. Wysokie prowadzenie (9:5) uśpiło nieco gospodarzy. Rywale wykorzystali to i zaczęli stopniowo odrabiać straty, i w połowie seta sami osiągnęli przewagę. Mimo ambitnej walki po stronie wyszkowian siatkarze GOSiR-u wygrali końcówkę seta i ostatecznie dzięki wynikowi 25:19 uzyskali „kontakt” w setach. Podrażnieni zawodnicy Campera nie pozostawili rywalom żadnych złudzeń w czwartej partii. Gospodarze od początku do końca prowadzili grę i pewnie wygrali 25:18, a tym samym 3:1 w całym meczu.
Camper Wyszków – GOSiR Mrozy 3:1 (25:16, 25:19, 20:25, 25:18)