Dziś jest 27 kwietnia 2024 r., imieniny Teofila, Zyty

Kolarze Cateny nie schodzą z rowerów

(Zam: 18.05.2017 r., godz. 08.46)

W miniony weekend kolarze Cateny Wyszków wystartowali w kolejnych kolarskich zawodach MTB. Tym razem walczyli o najwyższe laury w Radzyminie i Ciechanowie.

W sobotę 6 maja w Radzyminie odbył się IV etap Lotto Poland Bike Marathonu. Na dystansie MAX, liczącym 54 km, trzecie miejsce w kategorii M4 zajął Paweł Trzciński (7. lokata w kategorii OPEN), natomiast Mirosław Bralewski zwyciężył w kategorii M5 (21. miejsce w kategorii OPEN).
Dzień później wyszkowscy kolarze pojawili się na starcie IV etapu Cisowianka Mazovia MTB w Ciechanowie. Na dystansie FIT (35 km) Kamil Rojek zajął 5. miejsce w kategorii M2 (13. lokata w kategorii OPEN), a Piotr Knap 46. miejsce w kategorii M3 (139. lokata w OPEN). Na dystansie MEGA (52 km) zwycięstwo w kategorii M4 odniósł Paweł Trzciński (7. miejsce w kategorii OPEN), w kategorii M5 wyszkowianie wywalczyli natomiast dublet – pierwsze miejsce zajął Mirosław Bralewski (22. lokata w OPEN), na drugim stopniu podium stanął natomiast Robert Korytkowski (51. lokata w OPEN).