Dziś jest 19 kwietnia 2024 r., imieniny Adolfa, Leona

Camper Wyszków pokonał Zawkrze

(Zam: 22.03.2017 r., godz. 13.40)

W piątek 10 marca w hali sportowej WOSiR rozegrany został zaległy mecz rozgrywek IV ligi siatkarzy pomiędzy Camperem Wyszków a Zawkrzem Mława.

Mecz podopiecznych trenera Macieja Główczyńskiego z mławianami był starciem wicelidera i lidera tabeli grupy A, mazowieckiej IV ligi siatkarzy. W pierwszym starciu obu zespołów, które odbyło się w grudniu w Mławie, górą byli miejscowi, którzy wygrali wtedy 3:2. W piątek wyszkowianie wzięli rewanż na rywalach.
Mecz był od początku do końca bardzo wyrównany. W pierwszym secie, po pasjonującej końcówce, górą ostatecznie był Camper, który wygrał partię na przewagi 26:24. W podobnym tonie przebiegała druga odsłona, tym razem jednak rozstrzygnęli ją na swoją korzyść goście (23:25). W obu partiach gra wyszkowskiego zespołu opierała się na atakach ze skrzydła, gdzie brylowali Michał Urbaniak, Adrian Grzybowski i Krystian Kruk. W secie numer trzy wyszkowianie zdołali „przełamać” rywali. W środku partii Camper odskoczył na kilka oczek i utrzymał swoją przewagę do końca, wygranego 25:20 seta. W czwartym, i jak się później okazało, ostatnim akcie tego pojedynku, gospodarze dokończyli dzieła zniszczenia. Solidna postawa wyszkowian w połączeniu z frustracją przyjezdnych przyniosły siatkarzom Campera pewne zwycięstwo w secie (25:15), a tym samym w całym meczu 3:1.
Camper Wyszków – Zawkrze Mława 3:1 (26:24, 23:25, 25:20, 25:15)
Przed zakończeniem fazy zasadniczej sezonu Camper rozegra jeszcze dwa spotkania. Rywalami wyszkowskiej drużyny będą Iskra Warszawa i Start Lipowiec Kościelny.