Rezerwy na piątkę

(Zam: 24.08.2016 r., godz. 12.51)

Bug II Wyszków z animuszem powrócił do rozgrywek A-klasy. W pierwszym meczu sezonu, Wyszkowie Rezerwy pokonały na własnym stadionie Kamionek II Warszawa 5:1. Mecz został rozegrany w sobotę 20 sierpnia na stadionie WOSiR w Wyszkowie.

Po wyrównanych pierwszych minutach gry, inicjatywę przejęli gospodarze. Wynik spotkania otworzyła bramka Łukasza Łady. Przed przerwą na 2:0 podwyższył jeszcze Tomasz Cichocki. W drugiej odsłonie do siatki przyjezdnych ponownie trafił Cichocki (z rzutu karnego). Rywale odpowiedzieli bramką, zdobytą również po rzucie karnym. Ich nadzieje na jakikolwiek dorobek punktowy w tym spotkaniu szybko rozwiały jednak trafienia Karola Rosy i Jana Kopiejewskiego. Bug II wygrał 5:1.
Bug II Wyszków – Kamionek II Warszawa 5:1 (2:0)
Bramki dla Bugu: Ł. Łada, T. Cichocki (2), K. Rosa, J. Kopiejewski.
Bug (wyjściowa jedenastka): P. Nasiadka – J. Markowski, M. Rosiński, Krzysztof Skoczeń, A. Szymański – P. Połodziuk, A. Nikodemski, Ł. Łada, K. Rosa – T. Cichocki, Ł. Kamiński.
W najbliższą środę (24 sierpnia), Wyszkowskie Rezerwy rozegrają kolejne spotkanie w okręgowym Pucharze Polski. Ich rywalem będzie Olimpia Warszawa. Mecz zostanie rozegrany na stadionie WOSiR w Wyszkowie, początek spotkania o godz. 17.00. W rozgrywkach ligowych Bug II zmierzy się natomiast na wyjeździe z AON-em Rembertów. To spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę 28 sierpnia.

Rząśnik rozpoczął od zwycięstwa
Trzy punkty w pierwszej kolejce rozgrywek A-klasy zdobył również drugi zespół z naszego powiatu – WKS Rząśnik. Rząśniczanie rozpoczęli zmagania ligowe od wyjazdowego meczu z Koroną Jadów. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w ostatniej minucie spotkania Grzegorz Abramczyk. W następnej kolejce WKS zainauguruje sezon na własnym stadionie. W niedzielę 28 sierpnia rząśniczanie podejmą SKP Koronę Warszawa. Początek meczu o godz. 14.00.

Escola Warszawa – AON Rembertów 4:1
Mazur Radzymin – Huragan II Wołomin 3:2
Korona Jadów – WKS Rząśnik 0:1
SKP Korona Warszawa – KS II Łomianki 2:4