Dziś jest 09 maja 2024 r., imieniny Bożydara, Grzegorza

Rezerwy gromią w Pucharze Polski

(Zam: 24.08.2016 r., godz. 11.23)

„Wyszkowskie Rezerwy”, a więc piłkarze Bugu II Wyszków, pokazali, że po letniej przerwie w oficjalnych rozgrywkach, są bardzo głodni gry. W I rundzie okręgowego Pucharu Polski podopieczni trenera Arkadiusza Mielczarczyka pokonali na własnym stadionie Mazura II Radzymin aż 15:1.

Spotkanie zostało rozegrane w sobotę 13 sierpnia. Gospodarze dominowali na boisku od pierwszego do ostatniego gwizdka. Wynik spotkania otworzył w 2 minucie meczu Karol Skoczeń. Ten sam zawodnik jeszcze przed przerwą dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, a po bramce dołożyli również Błażej Rejnuś i Piotr Połodziuk. Przy prowadzeniu 5:0 po pierwszych 45 minutach gry, wyszkowianie nie zwolnili tempa. W drugiej połowie bombardowanie bramki Mazura stało się jeszcze intensywniejsze. Na listę strzelców wpisali się jeszcze: Przemysław Nasiadka (czterokrotnie), Jacek Markowski, Krzysztof Maciak, Karol Rosa oraz Tomasz Cichocki (trzykrotnie). Rywale odpowiedzieli trafieniem honorowym.
Bug II Wyszków – Mazur II Radzymin 15:1 (5:0)
Bramki dla Bugu: Karol Skoczeń (2., 39. i 44.), Piotr Połodziuk 5., Błażej Rejnuś 16., Przemysław Nasiadka (49., 57., 65. i 71.), Jacek Markowski 54., Krzysztof Maciak 57., Karol Rosa 76., Tomasz Cichocki (79., 80. i 82.).
W II rundzie okręgowego Pucharu Polski, Bug II Wyszków zmierzy się z Olimpią Warszawa (Liga Okręgowa). Mecz zostanie rozegrany w środę 24 sierpnia na stadionie WOSiR w Wyszkowie. Początek meczu o godz. 17.00. Wcześniej, w sobotę 20 sierpnia, rezerwy Bugu rozpoczną rozgrywki ligowe A-klasy. W I kolejce sezonu 2016/17 Bug II podejmie na własnym boisku Kamionek Warszawa. Początek meczu również o godz. 17.00. Wszystkich kibiców wyszkowskiej drużyny zapraszamy na oba spotkania „Wyszkowskich Rezerw”!