Dziś jest 05 maja 2024 r., imieniny Ireny, Waldemara

Wysoka przegrana Bugu

(Zam: 01.03.2011 r., godz. 12.15)

W sobotę 26 lutego Bug Wyszków rozegrał w Grodzisku Mazowieckim kolejny mecz kontrolny, przed zbliżającymi się rozgrywkami IV ligi. Wyszkowianie, niestety, ulegli wysoko miejscowej Pogoni 1:6.

Początek spotkania nie zapowiadał końcowego wyniku. Pierwsi bramkę zdobyli rywale. Jeden z piłkarzy Pogoni przelobował niepotrzebnie wychodzącego bramkarza Bugu. Kilkanaście minut później stan meczu zdołał jednak wyrównać niezawodny Krzysztof Krzywicki. Wyszkowski pomocnik zdobył bramkę ,,szczupakiem”. W 30. minucie rywale ponownie objęli prowadzenie, ponownie po błędzie testowanego golkipera Bugu. Od tego momentu Pogoń całkowicie zdominowała przebieg meczu. Nieporozumienia pomiędzy poszczególnymi zawodnikami w barwach Bugu spowodowały stratę kolejnych dwóch bramek jeszcze w pierwszej połowie, która zakończyła się 4:1 na korzyść Pogoni.

Drugą połowę rywale zagrali na nieco ,,mniejszych obrotach”. Piłkarze Bugu próbowali to wykorzystać i nawiązać jeszcze walkę w tym spotkaniu, jednak żadna akcja nie zakończyła się groźną sytuacją podbramkową. Rywale z kolei dołożyli do swojego dorobku jeszcze dwa trafienia. Piąta bramka padła po sytuacji sam na sam z wyszkowskim bramkarzem, druga natomiast, po dobitce odbitego strzału jednego z piłkarzy z Grodziska. Ostatecznie bardzo słaby w wykonaniu wyszkowian mecz zakończył się porażką Bugu 1:6.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Bug Wyszków 6:1 (4:1)

Kolejnym rywalem sparingowym podopiecznych trenera Krzywickiego będzie Olimpia Zambrów. Mecz zostanie rozegrany w środę 2 marca w Zambrowie.