Dziś jest 25 kwietnia 2024 r., imieniny Jarosława, Marka

WKS rozpoczął letnie sparingi

(Zam: 29.07.2015 r., godz. 16.28)

W ubiegłą sobotę swój pierwszy letni mecz kontrolny rozegrał zespół seniorów WKS-u Rząśnik. Podopieczni trenera Grzegorza Chmielewskiego, ulegli w Nowym Dworze Mazowieckim rezerwom miejscowego Świtu 3:5.

Rozgrywane w upalnej aurze spotkanie było dość wyrównane. Niewielką przewagę optyczną posiadał WKS, jednak występujący na co dzień w lidze okręgowej rywale byli skuteczniejsi. W pierwszej połowie spotkania padło aż pięć bramek. Wynik spotkania otworzył Łukasz Kamiński, jednak trzy kolejne trafienia zanotowali gospodarze. Rząśniczanie odpowiedzieli przed przerwą bramką Grzegorza Abramczyka. W drugiej połowie ponownie pierwsi bramkę zdobyli goście, do siatki Świtu trafił Łukasz Kacpura i było 3:3. Potem bramki zdobywali jednak już tylko miejscowi. Dzięki dwóm trafieniom nowodworzanie wygrali spotkanie 5:3. Był to jednak niezły występ rząśniczan, którym również należą się słowa pochwały.
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki – WKS Rząśnik 5:3 (3:2)
Bramki dla WKS-u: Ł. Kamiński, G. Abramczyk, Ł. Kacpura.
WKS (wyjściowa jedenastka): Ł. Rogulski – Ł. Abramczyk, S. Klimaszewski, D. Brejnak, Z. Kałek – P. Todorowski, P. Osowiecki, M. Piotrowski, P. Śleszyński – G. Abramczyk, Ł. Kamiński.
W najbliższą środę (22 lipca) rząśniczanie rozegrają kolejny mecz sparingowy. Rywalem WKS-u będzie drużyna Dębu Wieliszew.