Dziś jest 08 maja 2024 r., imieniny Ilzy, Stanisława

Bug – Korona 5:2

(Zam: 13.05.2015 r., godz. 16.59)

Bug Wyszków pokonał Koronę Szydłowo w meczu 26. kolejki rozgrywek grupy północnej, mazowieckiej IV ligi. Podopieczni trenera Artura Salamona triumfowali 5:2, po bramkach Kowalczyka (dwóch), Barankiewicza, Dobkowskiego i Linki.

Spotkanie zostało rozegrane w piątek 1 maja w Szydłowie. W pierwszej odsłonie oba zespoły popełniał błędy w defensywie, po których padały bramki. Najpierw na prowadzenie, po golu Łukasza Barankiewicza w 11. minucie, wyszedł Bug Wyszków. Rywale szybko odpowiedzieli, zdobywając bramkę na 1:1. Potem nad boiskiem rozpętała się prawdziwa ulewa, z powodu której mecz został przerwany na kilka minut. Po wznowieniu w 35. minucie, Bug ponownie na prowadzenie wyprowadził Łukasz Kowalczyk. I tym razem jednak rywale szybko odpowiedzieli, ustalając wynik pierwszej połowy na 2:2.
Na boisko w drugiej odsłonie wybiegła dużo bardziej nastawiona ofensywnie drużyna Bugu. Wyszkowianie zdominowali rywali pod praktycznie każdym względem. Zespół trenera Salamona udokumentował swoją przewagę bramkami Kowalczyka, Dobkowskiego i Linki. Goście mieli więcej szans, jednak zabrakło skuteczności. Ostatecznie jednak zwycięstwo 5:2, można wziąć jako dobry prognostyk przed najbliższym meczem ze Skrą Drobin.
Korona Szydłowo – Bug Wyszków 2:5 (2:2)
Bramki dla Bugu: Ł. Barankiewicz 11., Ł. Kowalczyk 35. i 51., E. Dobkowski 83., R. Linka 90.
Bug: P. Błesznowski – R. Nogaj, A. Wróbel, M. Maciak, K. Kaput (60. – B. Szydłowski), Ł. Damętko, P. Nowacki, Sz. Salwin (90. – J. Rejnuś), E. Dobkowski – Ł. Barankiewicz (80. – R. Linka), Ł. Kowalczyk.

Huragan Wołomin – Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2:0
W najbliższej kolejce, Bug Wyszków zmierzy się na własnym stadionie ze Skrą Drobin. Mecz z przedostatnim zespołem tabeli zostanie rozegrany w sobotę 9 maja, początek o godz. 16.00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na trybuny stadionu mieszczącego się przy ul. Kościuszki 54 w Wyszkowie!