Bug Wyszków uległ rywalom 1:3

(Zam: 15.04.2015 r., godz. 16.21)

Nie udał się zespołowi Artura Salamona wyjazd do warszawskich Łomianek. W Wielką Sobotę Bug Wyszków uległ rywalom 1:3, tracąc tym samym pierwsze punkty w rundzie wiosennej.

Spotkanie dobrze rozpoczęło się dla wyszkowian. Po pierwszym kwadransie i skutecznym strzale Łukasza Damętki, Bug prowadził 1:0. W kolejnych minutach inicjatywa znajdowała się po stronie rywali, którzy jednak nie potrafili zagrozić bramce Pawła Błesznowskiego. Do przerwy utrzymało się jednobramkowe prowadzenie Bugu.
W drugiej odsłonie wyszkowianie, niestety pozwolili się całkowicie zdominować gospodarzom. Piłkarze KS-u Łomianki prowadzili oblężenie bramki Bugu, które przyniosło efekt już 10 minut po wznowieniu gry. Kolejne bramki na korzyść rywali padały odpowiednio w 79. i 86. minucie spotkania. Bug nie potrafił w drugiej połowie zagrozić bramce rywali.
KS Łomianki – Bug Wyszków 3:1 (0:1)
Bramka dla Bugu: Ł. Damętko 12.
Bug (wyjściowa jedenastka): P. Błesznowski – R. Nogaj, A. Wróbel, B. Szydłowski, M. Maciak – Ł. Damętko, P. Nowacki, J. Rejnuś, K. Kaput – Ł. Kowalczyk, Ł. Barankiewicz.
Korona Szydłowo – MKS Przasnysz 0:4
Olimpia Warszawa – Nadnarwianka Pułtusk 0:1
Błękitni Raciąż – Mławianka Mława 0:0
Huragan Wołomin – MKS Ciechanów 2:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka – Narew Ostrołęka 4:1
Wkra Żuromin – Błękitni Gąbin 1:2
W tygodniu poświątecznym Bug rozegra dwa spotkania ligowe. W środę 8 kwietnia w Gąbinie, wyszkowianie stoczą zaległy bój pierwszej wiosennej kolejki z miejscowymi Błękitnymi. W sobotę 11 kwietnia zespół trenera Salamona podejmie na własnym stadionie lidera tabeli – Bzurę Chodaków. Początek spotkania o godz. 16.00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na trybunę stadionu przy ul. Kościuszki 54.