Dziś jest 29 marca 2024 r., imieniny Eustachego, Wiktora

Cresovia pokonana

(Zam: 12.03.2014 r., godz. 16.13)

W przedostatnim spotkaniu sparingowym w ramach zimowych przygotowań do zbliżającej się inauguracji rundy wiosennej, Bug Wyszków pokonał Cresovię Siemiatycze 2:1.

Spotkanie zostało rozegrane w sobotę 1 marca w Zambrowie. W pierwszej połowie wyszkowski zespół wystąpił na boisku w optymalnym zestawieniu. Cieszy fakt, że na placu gry pojawił się Łukasz Damętko, który w ostatnich tygodniach cierpiał z powodu urazu stopy. Teraz wszystko jest już w porządku z wyszkowskim obrońcą. Do przerwy piłkarze Bugu zdobyli dwie bramki. Ich autorami byli: Bartosz Szydłowski (zawodnik do tej pory testowany, który na pewno zagra w Bugu w najbliższej rundzie) oraz testowany pomocnik (o jego „być albo nie być” w drużynie zadecyduje ostatni sparing z Kosą Konstancin). Rywale nie zdołali odpowiedzieć żadnym golem.
W drugiej odsłonie trener Krzysztof Ogrodziński desygnował do gry zawodników rezerwowych. Rywale wykorzystali zmiany w Bugu i zdołali zdobyć bramkę kontaktową (z rzutu karnego). Było to jednak wszystko, na co było w tym meczu stać Cresovię. Ostatecznie Bug wygrał 2:1.
Cresovia Siemiatycze – Bug Wyszków 1:2 (0:2)
Bramki: B. Szydłowski, zawodnik testowany.
W sobotę 8 marca piłkarze Bugu zaprezentują się po raz pierwszy w tym roku kalendarzowym przed własną publicznością. O godz. 11.00 na stadionie WOSiR w Wyszkowie rozpocznie się bowiem ostatni mecz sparingowy drużyny z Kosą Konstancin. Wszystkich kibiców Bugu serdecznie zapraszamy na to spotkanie. Zachęcamy również do zapoznania się z warunkami uczestnictwa w inauguracji rundy wiosennej z Polonią Warszawa.