Dziś jest 07 maja 2024 r., imieniny Floriana, Gizeli

Ostrovia lepsza w pierwszym sparingu

(Zam: 26.07.2012 r., godz. 10.30)

W sobotę 21 lipca Bug Wyszków rozegrał pierwszy w trakcie letnich przygotowań mecz sparingowy. Rywalem ekipy trenera Ogrodzińskiego była Ostrovia Ostrów Mazowiecka. Mecz zakończył się przegraną wyszkowian 2:6.

Spotkanie Bug Wyszków – Ostrovia Ostrów Mazowiecka zostało rozegrane na stadionie w Zambrowie. Wyszkowianie rozpoczęli mecz w bardzo ekstremalnym składzie, w którym miejsce znalazł szereg juniorów. Z różnych powodów nieobecni byli m. in. Chukwuemeka, Derejko, Kowalczyk, Maciak, itd. Wynik spotkania otworzył Szymon Chalski, który zdobył bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego. Potem inicjatywę przejęli rywale, którzy skrupulatnie wykorzystując błędy defensywne wyszkowian wbijali kolejne gole. Do przerwy było już 6:1.
W drugiej odsłonie trener Krzysztof Ogrodziński wprowadził na plac gry bardziej doświadczonych zawodników. Bug zaczął dyktować warunki gry, czego zwieńczeniem była jedyna bramka, która padła w tej odsłonie. Ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 2:6 na korzyść Ostrovii. Podczas spotkania w drużynie Bugu wystąpił jeden testowany zawodnik formacji ofensywnej.
Bug Wyszków – Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2:6 (1:6)
Bramki dla Bugu: Sz. Chalski, bramka samobójcza.
Pierwsze sparingi w letniej przerwie w rozgrywkach zespół Bugu, zgodnie z zapowiedziami trenera, traktuje jako rozruch motoryczny. Kolejnym jego etapem będzie starcie z Polonią Warszawa Młoda Ekstraklasa, które zostanie rozegrane w środę 25 lipca. W sobotę z kolei Bug zmierzy się z dawnym rywalem z ligi okręgowej, Wichrem Kobyłką.