Dziś jest 29 kwietnia 2024 r., imieniny Hugona, Roberta

Grad bramek w Rząśniku

(Zam: 27.09.2011 r., godz. 11.20)

Hokejowym wynikiem 5:1 zakończył się ostatni mecz WKS-u Rząśnik. Podopieczni trenera Łukasza Zalewskiego pokonali Rotavię Nieporęt, choć po pierwszej połowie przegrywali 0:1.

Mecz WKS Rząśnik-Rotavia Nieporęt został rozegrany w niedzielę 25 września na stadionie w Rząśniku. Pierwsza połowa należała zdecydowanie do gości z Nieporętu. Piłkarze Rotavii seryjnie marnowali fantastyczne okazje do zdobycia bramki, strzelając ,,zaledwie” jednego gola. Rząśniczanie otrząsnęli się dopiero po przerwie. W 55. minucie jeden z gości dotknął piłki ręką we własnym polu karnym, za co sędzia podyktował rzut karny na korzyść WKS-u. Jedenastkę pewnie egzekwował kapitan drużyny Grzegorz Abramczyk. Kilka minut później drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką, ukarany został jeden z piłkarzy Rotavii. Osłabienie gości skrupulatnie wykorzystali zawodnicy WKS-u. Swoją drużynę na prowadzenie wyprowadził niezawodny Andrzej Akier, który popisał się precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego. Ten sam piłkarz zdobył trzecią bramkę dla gospodarzy po asyście Abramczyka. W końcówce spotkania podopieczni trenera Zalewskiego dołożyli jeszcze dwa trafienia, ktorych autorami byli Mariusz Dziczek i Albert Ciemerych. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem WKS-u 5:1.

WKS Rząśnik – Rotavia Nieporęt 5:1 (0:1)

Bramki dla WKS-u: G. Abramczyk 55. (k), A. Akier 64. i 68., M. Dziczek 78., A. Ciemerych 89.
WKS: R. Gałązka – D. Zalewski, Ł. Zalewski, P. Kulesza, Z. Kałek – Ł. Golianek (83. – D. Wiśniewski), Ł. Gałązka (46. – A. Ciemerych), B. Łaskarzewski, A. Akier – G. Abramczyk (82. – P. Abramczyk), M. Dziczek (79. – B. Szurawski).

Kolejnym rywalem WKS-u będzie zespół Bugu II Wyszków. Powiatowe derby zostaną rozegrane w niedzielę 2 października o godzinie 16.00 na stadionie WOSiR w Wyszkowie.